PD vendos Halim Kosovën për Tiranën, Grida Duma kandidatja për Durrësin

April 15, 2015 08:07

PD vendos Halim Kosovën për Tiranën, Grida Duma kandidatja për Durrësin

Ka marrë enigma e kandidatëve të PD për dy bashkitë e mëdha të vendit, Durrësit dhe Tiranës.

Koordinatorja e Marrëdhënieve me Publikun në këtë parti, Grida Duma, do të kandidojë në Durrës, ndërsa në Tiranë do të jetë Halim Kosova.

PD ka rrëzuar kështu përfundimisht kandidaturën e Agron Dukës, duke i hapur rrugën prishjes së koalicionit me PR-në.

Ndërkohë, po gjatë ditës së sotme pritet që edhe PS të zyrtarizojë kandidatin për kryeqytetin.

Sipas të gjitha gjasave, ai do të jetë Erion Veliaj.

April 15, 2015 08:07
Komento

17 Komente

 1. Arben April 15, 08:41

  TE GJITHE KUNDER OJQ-ISTIT VELIAJ

  Reply to this comment
  • gjysh April 15, 10:10

   Luli dhe Saliu nuk pyeten bazën. Grida nuk ka per te perfaqesuar kurre elektoratin e Durresit. Kishte plot njerez te tjere me mjaft potencial e qe jane me prane durrsakeve.

   Reply to this comment
   • Renata April 15, 12:31

    Asnje nga kandidatuart nuk eshte zgjedhja e duhur. per me teper ne Tirane do merni nje humbje spektakolare dhe kjo vjen dhe per shkak te punes shume te keqe nga Basha ne bashki.

    Reply to this comment
   • zeni April 15, 12:37

    kandidon si mis durresi gricka apo deputete? , se me bukuri dhe hijeshi e mer ate te paren . Por per sa i perket aftesive konjitive dhe shprehese ehe 1% te testit te inteligjences kalo , e kam frike se postin e kryetares e humbe

    Reply to this comment
  • loli April 15, 12:23

   epo pikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… nje bythderre dhe nje mjek qe sdi ca ben

   Reply to this comment
  • tini April 15, 12:30

   halimi deshtoi si doktor e mendon se do e ndrise si kryetar per tr , jo mor jo z.Halim kur e coji deri ne kte derexhe tirane kryetari yt pse duhet te mendojme se klyshi i tij do beje dicka per ne

   Reply to this comment
  • maksi April 15, 12:53

   Te PedE-ja kushdo qe do kandidoj eshte beterr, mjer ne per opoziten qe kemi ! dhe te ps-ja kushdo qe kandido e ka te fituar dhe ju uroj nje fitore me e madhe se ne zgjedhjet e kaluara !! urime per EDI RAMEN

   Reply to this comment
  • andromeda April 15, 14:02

   Me atë mendje që ke, kot lodhesh moj Grida, edhe për njëmilion vjet nuk merr poste drejtese ti. Kush të beson ty moj lavire e PD-së.

   Reply to this comment
 2. Bledi April 15, 08:45

  Gjinekologu dhe Rilindja !
  Titulli i zgjedhjeve ne Tirane.

  Reply to this comment
  • I drejti April 15, 09:15

   hahahahaha, humor ne albanistan hahaha, tallje trapi me elektoratin, te dy partite e kane percaktuar fituesin, kot sa me komentu dhe me vajte me ne kutite e votimit. Pazaret u mbyllen me sukses.

   Reply to this comment
 3. Tironsi April 15, 11:51

  Kjo osht Grida Kardashsja. I ngjan shume Kim Kardashjan-it.

  Reply to this comment
 4. Ashtueshte April 15, 12:14

  Pak Cu, “Baker blister”, kishte DURRESI edhe GRIGJA ishte mongut.

  Reply to this comment
 5. dernis April 15, 12:16

  Tirana dhe durresi jane te majt dhe te tille do mbeten. Ne nuk duam nje doktor te dyte….

  Reply to this comment
 6. dario April 15, 12:17

  Ore pse per bukuri ka nevoj durresi? Durresi do njerez te afte dhe jo zogeza

  Reply to this comment
 7. Ashtueshte April 15, 12:23

  Ku ti jete kap koka me dere ketij Gjinekologut HALIM, qe s’ja prish dot saliut dhe çirakut lulezime basha???
  Çfare kerkon me teper ky Gjinekologu HALIM nga jeta???
  Pare sa te dush, ne klinik private dhe ne Maternitet, P..h-ash sa te dush se ja çojne burrat vete me ja kontrollu me deshir.
  O zot falja atij qe rri kot se ai qi puno ç’…h none kerko!!!

  Reply to this comment
 8. Votuesi April 15, 13:18

  Me veshtrimin e saj te fshehte,me ecjen duke u perdredhur,Grifsha do ta kete te lehte,dege me dege per t’u hedhur.Me dijet e saj te thella, per te genjyer e mashtruar, do te marre bekim nga shpella, ku qe rritur Saluku i terbuar.Si paraardhesi i saj, qe do te permiresonte diellin, Grifsha ka mend e kuraje, te pushtoje detin e qiellin.Lum ata qe jane ne Durres, qe turren pas Grifshes duke thirrur,qe do ta ndjejne eren e shurres,pas premtimeve me ze te ngjirrur. Grifsha eshte gejsha e Lulushit, eshte konkubina e Salukut, qe mbaroi studimet e Barbullushit dhe masterin ne kodrat e Baldushkut.Eshte e eger, e shpejte si ere,si Saluku leshon helm e vrer,eshte e vendosur si askushi,te beje gjitheçka qe pelqen Lulushi.Sa here Grifsha kujton SHQUP-in, do t’i sjelle Durresit tartakutin, siç ia solli Saluku Albanistanit,”qaj diten, vrit pas akshamit!”.

  Reply to this comment
 9. arbi April 15, 13:32

  Po Halim kosova nuk eshte per kete pune. apo e dine qe do humbi. Njeri i mire , doktor i mire ….por jo per kryebashkiak.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*