PD zgjedh pasuesin e Patozit në mesjavë

Redaksia Online September 2, 2013 11:45

PD zgjedh pasuesin e Patozit në mesjavë

PD pritet të zgjedhë nënkryetarin e gjatë kësaj jave. Gazeta “Panorama” shkruan sot se  kreu i ri i grupit parlamentar pritet të zgjidhet brenda ditës së enjte. Deri tani, nga PD nuk ka asnjë informacion në lidhje me emrin e pasuesit të Astrit Patozit, i cili dha dorëheqjen nga ky post disa javë më parë.

Sipas statutit të PD-së, kreu i Grupit Parlamentar, që është njëkohësisht edhe nënkryetar i partisë, zgjidhet nga Këshilli Kombëtar, por këtë herë ai mund të jetë i komanduar në pritje të ripërtëritjes së strukturave. Kreu i grupit parlamentar të partisë më të madhe të opozitës do të udhëheqë grupin e deputetëve gjatë katër viteve në vijim.

Redaksia Online September 2, 2013 11:45
Komento

6 Komente

 1. mirela breshia September 2, 12:19

  O Astrit, a mund te kem nje ide si emigrante katundare qe jam: Ku i ke gjetur parate ti, Sokol Olldashi, Flamur Noka, Argita Berisha, Ilir Meta etj qe beni vila ne bregdet? Pse une qe fitoj 3 mije euro ne muaj nuk mundem? A merrni me shume se kaq ne muaj?

  Reply to this comment
 2. LORA September 2, 13:00

  Ua cfare lajmi !!!!!! E kujt i plasi

  Reply to this comment
 3. Gramoz September 2, 15:11

  lora bravo te qofte ,,ja kjo eshte pergjigje e qyteteruar ja ky eshte qyteterim qe na kerkon europa,,o zot kushkojme ,,fyerje ,sharje mallkime denigrime deri ne ckyerje te njeri tjetrit .c,kishte ketu per te kthyer nje pergjigje te tille ..se pyet hajdutet kriminelet vrasesit politikanet mafioxe qe po na mbytin ,ne nje kohe kur njrezit vete vriten se nuk i bejne dot balle jetes/////..njeres te ngushte nga shpirti ,njeres qe nuk kane ndjenja njeres qe i gezohen fatkeqesise se tjetrit nuk i duhen askujt .lajmi eshte qe nje fytyre e keqe e politikes shqipetare te thyeje qafen e te mos e shohim me..keta krokodile kur bien ne hall ckyejne njeri tjetrin ,e kur veprohet keshtu ,nuk kemi te bejme me politikana po kemi te bejme me mafioze me rugace ,dhe me njeres pa karakter ..ja ky eshte lajmi ..le te lahet nje h,,,,,le si astrit patozi nje rugac me pak

  Reply to this comment
 4. qelbesira ne litar September 2, 15:55

  E Patok..z Patoz mos u merzit se per nja 2 vjet shoqate do behet kjo pseudoparti

  Reply to this comment
 5. Komiteti Qendror i Partise September 2, 18:13

  Alfons Ballshi, ktheu tek gruaja qe ke ndare, mos vazhdo me kurva duke pjelle nga nje dobic ne cdo nendege te PD, se pica njesoj, familja eshte e shenjte o katundare qe te vjen era goja 1 kilometer larg dhe qe te mesoi gruaja qe ndave se si lahet goja

  Reply to this comment
 6. arben lame September 2, 23:19

  ky eshte me gjthe mend si vampir

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim