Pedagogia-Ramës: Më kërcënove, studentët sërish në protestë

March 28, 2019 12:24

Pedagogia-Ramës: Më kërcënove, studentët sërish në protestë

Pedagogia Ilirjana Kuçana thotë se është kërcënuar nga kryeministri Edi Rama.

Gjatë fjalës së saj në protestën e sotme, ajo tha se studentët do të ngrihen sërish në protestë, për faktin që kryeministri Edi Rama i mashtroi me Paktin për Universitetin.

Unë jam Ilirjana Kuçana, pedagogia e kërcënuar personalisht nga Edi Rama.

Studentët do ngrihen sërish se i mashtrove. Unë jam këtu për t’i thënë Edi Ramës së na mashtrove për paktin për Universitetin.

Dua t’i bëj thirrje të fundit Edi Ramës, të largohet”, tha ajo.

b.b/dita

March 28, 2019 12:24
Komento

6 Komente

 1. Studenti March 28, 14:22

  Doli dhe baxhella e auditoreve e emeruar nga familja kriminale Brekeshkisha

  Reply to this comment
 2. Raul March 28, 15:26

  Pedagog’ja me e shpifur dhe me e urryer e universitetit behet e gjalle, me ne fund ju bashkua naziskineve te protestes

  Reply to this comment
 3. Delet dhe baresha... March 28, 15:44

  Po te jete per keto baxhellat e SHQUPIT Rama e dorezon postin e kryeministrit vetem kur te dali me deshire ne pension, prandaj mos ja merrni per baze se e ka nga lajthitja. Studentet nuk jane dele qe te komandohen me kerrabe nga nje bareshe provinciale

  Reply to this comment
 4. Arti March 28, 16:38

  Sa e ka pazarin kjo?

  Reply to this comment
 5. Konti Sbalta March 28, 18:36

  I paska privatizuar edhe studentetkjo fare pedagoge se i quan “studentet e mi”.Ne qoftese vetem te ka kercenuar Kryeministri ka bere gabim ai duhet te pushonte nga puna se ju pedagoget po vazhdoni ti nxisni keta ” mbetesat “per tu dhene ndonji note sa per te kaluar se u plaken neper universitete!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim