Pengu i Ramës për 4-vjeçarin e parë të qeverisjes: Kam gabime sa të duash

September 7, 2017 10:33

Pengu i Ramës për 4-vjeçarin e parë të qeverisjes: Kam gabime sa të duash

Kryeministri Rama ne nje bashkebisedim me gazetaret mengjesin e sotem, pyetjes nese ka bere gabime gjate mandatit te pare te qeverisjes se vendit, i eshte pergjigjur keshtu:

“Sa të duash, por s’i kam për t’i ndarë me ju. Ajo që është e rëndësishme është se po ndërtojmë një mekanizënm qeverisës që do jetë shumë më i rëndësishëm për njerëzit se sa sot, do zhbllokojë shumë energji të ndrydhura”, iu pergjigj Rama gazetareve ne Velipoje.

September 7, 2017 10:33
Komento

13 Komente

 1. saimir September 7, 11:40

  A ka ndonje gja qe nuk eshte bere gabim. Po sa te mesosh makinen ti, e bere copash si drejtorat e shefat pa patente qe i bane copash makinat e reja te shtetit deri sa i “mesuan”

  Reply to this comment
 2. info analitike September 7, 12:21

  Hajde arrogant ballkanas hajde! Po prandaj edhe teto Merkeli nuk te honeps me sepse e kuptoi se cfare psikopati je.

  Reply to this comment
  • Grigor September 7, 18:44

   Ku eshte arroganca ketu more infoidioti???Per here te pare qe shohim nje Kryeminister qe pohon se gabime jane bere dhe kjo na jep shprese qe edhe ato gjera qe sjane bere sic duhet te behen me mire. Mesa duket je strehuar te suma e tetos qe i di te gjitha. Ne ate pozicion startegjik ti ben analizen e informacionit. He me te lumte Infopreshi.

   Reply to this comment
   • info analitike September 8, 01:29

    O Grigor sa veta jeni ju qe shkruani? Mos ke dhe ti probleme multipersonaliteti? Te gjithe te cmendurit do ti mbajne anen nje te cmenduri se nuk ia kane idene e te qenurit normal. Me ju eshte e kote te flasesh per edukate e miresjellje.

    Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 September 7, 14:03

  “Kryeministri Rama ne nje bashkebisedim me gazetaret mengjesin e sotem, pyetjes nese ka bere gabime gjate mandatit te pare te qeverisjes se vendit, i eshte pergjigjur keshtu:“Sa të duash, por s’i kam për t’i ndarë me ju.”
  fantastike,është,kur njeriu vetanalizon punën e tij!!ndryshe nga të gjithë të tjerët çuni i tironës si qytetar që është,vetanalizon punën e tij dhe se ka të vështirë të prnojë se ka bërë gabime!!
  por çuni i tironës si adoleshent kryeneç që është gabimin më të madh,atë të mëndjemadhësisë,ndjenjën e supermacisë ndaj shqiptarëve,nuk mëson nga gabimet e tij!!bile nga ai më i thjeshti,ai tregon se nuk ka mësuar asgjë!se ka mbetur i njëjti fodull trutharë që beson se është pjellë e të mbinatyrshmes!!
  “por s’i kam për t’i ndarë me ju.”!!
  çfarë mund të thotë njeriu më shumë se!?
  IDIOT!!

  Reply to this comment
  • I TILLE JE , SA HERE HAP GOJËN September 7, 18:03

   Zoti “Anticensure…” , me këtë komentin e fundit , i vure vulën vetes , që je vërtet gjë e trashë , aq i trashë e idjot , sa që e quan veten më të mendshmin ! Po ta kesh vetëm nga ligësia , është gjysma e së keqes , por ti e ke edhe nga idjotësia e pa shërueshme .

   Reply to this comment
 4. QIU QAMILE HAO QI September 7, 17:05

  Ke bere gabime sa nuk e mban me peshorja! 1)Ke fut ne partine socialiste njerez qe kane lyre duart me gjak dhe krim!
  2)Ke mbrojt ervin rroshin dhunues drog shites korruptues e Trasportues besoj se te mjaftojn me kaq!

  Reply to this comment
  • Arben September 7, 21:35

   ORE, PO TE THOJE NJE TE MIRE QE KA BERE

   PER KETE POPULL, QE TJA BEJME HALLALL

   GABIMET.

   U RRIT EKONOMIA

   U RRITEN PAGAT

   U UL PAPUNESIA

   CFARE KA BERE TE MIRE???!!!!

   VETEM NJE GJE ESHTE RRITUR

   SHPEJTESIA E BRAKTISJES SE VENDIT

   NGA TE RINJTE.

   Reply to this comment
 5. Arben September 7, 18:05

  SHOKET E DITES,

  NXIRRENI KOKEN NGA B…THA E EDRAMES.

  E DIME QE JU DHEMB SHUME, KUR JUA

  SHAJNE, POR BEJENI ZEMREN GUR,

  HE JU LUTEM.

  Reply to this comment
 6. Justitia September 7, 21:49

  Vetingu zoti Kryeminister vete dhe vetem vetingu po arrite ta vesh ne zbatim i ke la tana ghynahet dhe mbetë Kryeminister i perjetëshem.Suksese ne jete

  Reply to this comment
 7. kirasjani September 7, 22:09

  I nderumi z. Kryeminister veting veting e prape veting. I lane tane gjynhet e mbetesh ne histori .Vetem vetingu tjerat jane rrapullina sallahanesh. siç e pat thane Beqja Suksese ne jete!!!

  Reply to this comment
 8. Crusader September 8, 02:14

  Ca prisni nga ky hipokrit. Ky kater vite u morr me fajin e ka Saliu, dhe kater vetet e tjera do merret me fajin e ka Meta qe e beri president. Vetingu, vetingu. Sa qesharak qe eshte. Po nuk i ben fare pershtypje se eshte i pacipe.

  Reply to this comment
 9. Crusader September 8, 02:17

  Shoke te dites. Ngelet duke censuruar komentet o njerez. Po dhe te zeri i popullit apo 55 te shkruanim nuk do sileshin keshtu. Me duket se nuk ja vlen te harxhojme me kohen ne kete faqe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim