Peqin, babai vret me pistoletë në kokë të birin 33-­vjeçar

June 9, 2015 20:06

Peqin, babai vret me pistoletë në kokë të birin 33-­vjeçar

Një krim brenda familjes ka tronditur Peqin mbrëmjen e sotme.

Babai ka qëlluar me armë zjarri tip pistoletë në drejtim të djalit të tij, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:10 në fshatin Paulesh në komunën Pajovë. Sipas uniformave blu, Ismail Brahja ka qëlluar me armë ndaj djalit të tij 33-­vjeçar, Elton Bahja, pas një debati.

June 9, 2015 20:06
Komento

6 Komente

 1. mere fizi June 9, 20:19

  e ka fajin rama dhe tahiri 😀

  Reply to this comment
 2. Zoro June 9, 22:49

  Ketyre ju duket sikur vrasin miza me pallaske kur qellojne me arme drejt njeriut.
  Keto jane ato armet qe u vodhen nga depot e ushtrise e nuk u mblodhen kurre dhe qe tere jeten do te jene nje plage e madhe per shoqerine e burim per kryerje krimesh.
  Rama me Tahirin nuk kane faj se ju leviz kokrra e grurit te tjerve dhe vrasin pjestaret e familjes.
  Nje pjese e njerzve te lodhur nga hallet dhe problemet e medha sociale te krijuara keto 25 vjet, kerkojne qe rrugen e zgjidhjes ta kene sa me te shpejte e me te lehte duke i rene shkurt me plumb ne koke.
  A ndodhnin keto fenomene para viteve 90 ? Pergjigja kuptohet por sistemi ku jemi nuk eshte kuptuar dhe zbatuar drejt.
  Prisni, prisni se nuk keni pare asgje akoma !!!

  Reply to this comment
 3. Edi June 10, 10:10

  Vlon gjaku, vlon.

  Reply to this comment
 4. Perkthyesi June 10, 10:17

  Zoro, nuk kam c’ti shtoj e as c’ti heq komentit tuaj! Gjithshka eshte e qarte dhe e sakte!

  Reply to this comment
 5. CANI June 10, 10:56

  Me vjene shume keq se ne shoqrine shqiptare vriten njerzit edhe askushe sjep pergjigjsi ,ne evrope me pase kesi vrasje ministri i punve te mbrendshme jep dorheqje menjeher ,te ne ndodhe e kundrta keti ministri ja sigurone familjen edhe bizneset e babajt .

  Reply to this comment
 6. informatori tjeter June 10, 14:18

  Ne Evrope , more Cani , ndodhin jo kaq sa tek neve , po dhjete here me shume vrasje e vetvrasje . Po pse , ministri i brendshem e ka fajin qe babai , nje idiot kriminel , merr koburen dhe vret te birin ? Te kripsha trute , more Cani , se ne Evrope po jetojme prej 20 vjetesh dhe nuk presim mend nga ty .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*