Për ju mund të jenë hite, por këta këngëtarë nuk duan t’i dëgjojnë këngët e tyre

February 16, 2018 22:16

Për ju mund të jenë hite, por këta këngëtarë nuk duan t’i dëgjojnë këngët e tyre

E keni parasysh ndjesinë kur nuk keni bërë dicka mirë në të shkuarën? Ose do donit ta ribënit, ripërpunonit, rishikonit e rimendonit sepse rezultati nuk ju pëlqen?

Kështu ka ndodhur dhe me këngëtarët e mëposhtëm të cilët deklarojnë se disa këngë do ti shihnin me një sy tjetër, për të mos thënë që nuk do i lançonin aspak.

Vetëm se këngëtarët që do ju paraqes më poshtë janë paguar me miliona për këto këngë, të cilat rezultojnë hite, pavarësisht në i pëlqejnë a jo të zotit/zonjës së punës.

KATY PERRY, “I KISSED A GIRL” (2008)

MILEY CYRUS, “PARTY IN THE U.S.A.” (2009)

LADY GAGA (FT. BEYONCÉ), “TELEPHONE” (2009)

FRANK SINATRA, “STRANGERS IN THE NIGHT” (1966)

WARRANT, “CHERRY PIE” (1990)

NEIL YOUNG, “HEART OF GOLD” (1972)

a.k/dita

February 16, 2018 22:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?