FOTOT/ Për PD-në ka ardhur pranvera (por jo në politikë)

April 16, 2015 09:59

FOTOT/ Për PD-në ka ardhur pranvera (por jo në politikë)

PD mblodhi dje grupi parlamentar të saj.

Por, më shumë se sa për ndonjë lajm, ajo që binte në sy, ishte veshja e deputetëve demokratë.

Duke nisur që nga Jozefina Topalli, e cila ishte veshur si një vajzë e re.

1

2

4

5

6

8

April 16, 2015 09:59
Komento

9 Komente

 1. Sokoli April 16, 11:38

  FOTOT E JOZEFINES;
  1. Si dy pellumba u kam ! 2.Po këta mua më lan ta hap deren e makines? 3. Sa mire u beri jeta ne France. ka lezet!

  foto e strazimirit : Spaskam kopesht sot! Edukatorja po iken me duket.

  FOTO E RISTANIT : Nuk ta dhan shishen e rakise per mua?

  Foto e Jozit me Majlinden…… Po kjo do me c’mend mua. Tani me cizme?

  Patozi : Unë kam hallin tim se me vune hun nga te gjitha drejtimet,ky me flet per gjygjin e pasurise……..

  Reply to this comment
 2. bato April 16, 14:49

  Xhozi paska bere suvatimin e surratit, ndaj duket e bukur.
  Gjynah qe Bregu ka veshur cizme se ka fshehur kembet e bukura!
  Bode ne hall, po pi cigare pas cigereje se e pret gjyqi per milionat e fshehura.
  Po Sala ku do i kete depozituar ato qe vodhi Xeni dhe Gita, si dhe 230 milionet e Rruges se Kombit?

  Reply to this comment
 3. mirel April 16, 14:56

  Si vajze e re!?
  Ku e gjetet kete krahasim.
  Jozi eshte veshur fix sipas kohes dhe moshes.
  Tjeter pune sa kushtojne rrobet qe zgjedh zonja ne fjale.
  Paguajne shqiptaret, si gjithmone pa drita pa buke, dhe Jozi leshon rreze pranverore

  Reply to this comment
 4. real April 17, 04:32

  Xhozi moj lozonjarja e PD-se,moj ndihmes hajdute e Sales,po Lulushen Ku e ke se R.Bolen e pash NE goto hajde ishalla dashte zoti ju pafte populli prapa kangjellave

  Reply to this comment
 5. al-boston April 17, 12:48

  na e shpifet me keto qelbesira. mjer shqiperia ne dore te kujt ka ren

  Reply to this comment
 6. Lul April 17, 17:12

  Si duket Jozi ne syte ePashukut

  Reply to this comment
 7. lovidhja April 17, 17:49

  Mire, mire po dezinjatores mbroth po i shkon, pse te mos bej FASHION…..

  Reply to this comment
 8. baffo April 17, 18:23

  Fotoja me e bukur eshte ajo e Ristanit duket qe eshte tape fare shifeni me vemendje si i ka ba noçkat kuptohet pijaneci qe eshte bere tape

  Reply to this comment
 9. leshi April 17, 19:54

  po lulja ku ishte

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*