Për ti rrëmbyer celularin, e lidh me litar tek pylli

September 21, 2016 12:02

Për ti rrëmbyer celularin, e lidh me litar tek pylli

Një ngjarje e rëndë ka alarmuar Mallakastrën. Bëhet fjalë për një 41- vjecar i cili mori peng një 18-vjeçar, e lidhi me litar në pyllin e fshatit Kalenjë për t’i grabitur celularin. Autori me iniciale I.L lidhi 18- vjecarin me iniciale E.Sh, i mori aparatin celular iphone4 dhe është larguar.

Adoleshenti menjëherë pasi është liruar ka bërë denoncimin në polici, dhe kta të fundit kanë shpallur në kërkim 41-vjeçarin i cili akuzohet për “heqje e paligjshme e lirisë” dhe “vjedhje”.

September 21, 2016 12:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*