Deputeti demokrat akuzon LSI-në për pazar mandatesh Tahiri-Rehovica

January 4, 2018 19:56

Deputeti demokrat akuzon LSI-në për pazar mandatesh Tahiri-Rehovica

Që prej disa muajsh Partia Demokratike dhe LSI janë deklaruar të bashkuara në një front opozitar kundër mazhorancës.

Por duket se jo gjithçka shkon si duhet në kampin opozitar. Është deputeti i ri i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i cili përmes një postimi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të ashpra kundrejt LSI-së.

Shehaj shkruan se LSI nuk po reagon për përgjimet audio të ish-ministrit Tahiri, pasi kërkon të ruajë mandatin e deputetit Gledion Rehovica.

“Në ditët e para të janarit i vetmi shqetësim për LSI ka qenë rreziku për heqjen e mandatit të deputetit të saj Gledion Rehovica”,- shkruan ndër të tjera Agron Shehaj.

January 4, 2018 19:56
Komento

3 Komente

 1. Z/K January 4, 21:50

  Monika,jam ne merak si te duket faqja e Bashes ne krahasim me te Metes.Te krijon apo jo mornica.Dukesh si gjysem te mbyllur syqkat.
  Kur te ngujoheni ne bjeshket e Recit.Ke shansin ta dredhesh me Bashen.Asht simpatik me dy maje mjekrret.

  Reply to this comment
 2. Adih January 4, 21:59

  Me se te drejte ka deputeti i PD . Por do ti thonja ,ketij PDistit te ri , se ju te gjithe mbare nuk jeni kundershtare politike me njeri tjetrin . Me fal se harrova ,ju jeni kundershtare te vertete ,vetem atehere kur ju cenohen monopolet .Ku treg te lire nuk ka ende shqiperia . Me brutalitet i keni zene frymen . Te rroj PPSH ,mbare e prape .Ju lutemi , aman mos u zini ….. Ne kokpalaret ham edhe bar per ju ????!!

  Reply to this comment
 3. harillaqi January 5, 14:51

  Monika Cizmes,gati sa nuk po i bje te fiket,kur ka takuar faqen e saj me te Bashes.Eshte histerike,dhe e ka qejf ate te shkret sallator.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim