“Përdhunimi” në Spitalin e Elbasanit, 16-vjeçarja: Po nuk më more për nuse do të denoncoj

August 5, 2015 09:15

“Përdhunimi” në Spitalin e Elbasanit, 16-vjeçarja: Po nuk më more për nuse do të denoncoj

Infermieri Everest Duka akuzohet për ngacmim seksual ndaj një të miture 16 vjeçe.

Pas denoncimit, policia shoqëroi 26-vjeçarin, ndërsa ky i fundit gjatë marrjes në pyetje ka mohuar gjithçka.
“Më thoni ju mua, kush nga ju do ta bënte një veprim të tillë, që të merrte guximin të ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur, kur ajo monitorohej pothuajse 24 orë. Këto janë shpifje që i ka bërë e ëma e S.B., dhe shumë shpejt do të dalë që, e gjitha kjo histori është e sajuar dhe këtë e them me bindje të plotë”, ka deklaruar para hetuesve Duka.

Një provë që po administrohet nga policia dhe prokuroria e Elbasanit, janë edhe bisedat në Facebook, ndërmjet 16-vjeçares së mitur dhe 26-vjeçarit, raporton “Shekulli”.

Sipas ekspertëve të çështjes, biseda e kryer në rrjetin social ka ndodhur ndërmjet datës 25 dhe 27 e korrik, ku vajza i bënte shantazh nëpërmjet Facebook, duke i thënë:

“Unë nuk i kam punët mirë me burrin tim dhe ai ndoshta më ka lënë, sepse ka shkuar në Gjermani për të kërkuar azil. Unë dua të martohem më ty. Nëse ti nuk më merr për nuse, atëherë ta dish se, do të denoncoj në polici për të gjitha ato bisedat që kemi bërë bashkë dhe për shumë gjëra të tjera”, thuhet në bisedën e rrjetit social ndërmjet Dukës dhe të miturës.

August 5, 2015 09:15
Komento

7 Komente

 1. leshi August 5, 09:55

  edhe saliu ka perdhunuar lulen pse nuk e arrestoni

  Reply to this comment
 2. agron August 5, 10:35

  Hajde adoleshente e djallezuar hajde.
  Po dhe ky mostra qe shkon me minorene

  Reply to this comment
 3. sami August 5, 11:04

  E mitura ….e Martuar…??????
  E martuara ….e Mitur…??????

  Reply to this comment
 4. METEH August 5, 13:48

  16 vjeçaria duhet arrestuar per shpifje nqs del e vertet.Pse thuhet “Adoleshente”kur ajo eshte e martuare-grua? Ajo do nje hu ne prapanice se injoron sistemin e shendetesise

  Reply to this comment
 5. Kopaçe August 5, 14:55

  Po kesaj minorene i eshte krruar vete verra..

  Reply to this comment
 6. Aqo August 5, 17:11

  Gruaja (jo e mitur,perderisa ka deklaruar se eshte e martuar) ka provuar te lidhej me infermierin,meqe burri i shkrete ka marre rruget e kurbetit.OSE e gjitha eshte kurdisur nga mama-

  Reply to this comment
 7. Aqo August 5, 17:12

  Gruaja (jo e mitur,perderisa ka deklaruar se eshte e martuar) ka provuar te lidhej me infermierin,meqe burri i shkrete ka marre rruget e kurbetit.OSE e gjitha eshte kurdisur nga mama-kurva.
  Mbahu fort or cun!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim