Përdhunoi fqinjen 13-vjeçare, policia shpërblim për kapjen e autorit

September 24, 2014 11:12

Përdhunoi fqinjen 13-vjeçare, policia shpërblim për kapjen e autorit

Policia e Lezhës ka vënë një shpërblim prej 250 mijë lekësh të reja për çdo informacion për kapjen e Luan Lleshaj, që akuzohet për përdhunimin e një 13-vjeçarje.

Ngjarja e rëndë ndodhi pak ditë më parë në fshatin Prosek të Mirditës.

43-vjeçari ka përfituar që vajza e mitur ka qenë duke ruajtur bagëtitë dhe e ka përdhunuar atë.

Ngjarja është denoncuar në polici nga prindërit e vajzës.

43-vjeçari e ka shtëpinë ngjitur me atë të vajzës që përdhunoi.

Madje, vajza e tij është shoqe klase me viktimën.

 

September 24, 2014 11:12
Komento

16 Komente

 1. LORA September 24, 11:24

  Uroj me shpirt qe ky mostra te bjere ne ndonje hundelesh;qe t’ja marre ne vend shpirtin duke ia kursyer edhe policise mundimet, edhe ne te tjereve shpenzimet.

  Reply to this comment
 2. Fat man September 24, 11:32

  Kush eshte i ndershem dhe burre nuk ka nevoje per shperblim, ky plehre duhet te kapet dhe te dergohet ne burg, tu lihet ne dore ustallateve per t’a perdhunuar ne grup.

  Reply to this comment
 3. Pëllumb zaimi September 24, 11:39

  Po dalin shumë bastardë si ky dhe kjo semundje e bastardëve duhet shëruar me një menyrë,me lidhjen në ndonjë lis dhe lenien aty lakuriq për nja dy-tre muaj e pastaj në burg?

  Reply to this comment
 4. Bela September 24, 11:44

  O zote ku je pse nuk vepron

  Reply to this comment
 5. 888 September 24, 12:02

  kapeni dhe hapjani !!!

  Reply to this comment
 6. Cimi September 24, 12:14

  E dime qe evolucioni i Darwinit eshte bllokuar perfundimisht ne malet e Mirdites.
  Po perse nuk zbrazi libidon e tij mbi ndonje dhi apo mushke aty rrotull Neandertali ?
  Qeveria duhet te mendoje te ndertoje nga nje kopesht zoologjik ne çdo fshat malesor ku ka monstra te tilla ne menyre qe publiku i emancipuar te te kete mundesine te shohe ne realitet prehistorine e njerezimit ne Miredite.

  Reply to this comment
 7. Kubani September 24, 15:05

  per inat te velos !

  Reply to this comment
 8. Çarls DARVIN September 24, 15:56

  Jam dakord me P.Zaimin ,por i duhet shtuar dicka; Me pare keto duhen tredhur ne sy te grave e femijeve te tyre.

  Reply to this comment
 9. edi September 24, 16:12

  denim me varje

  Reply to this comment
 10. sopiqoti September 24, 17:29

  Kafsheri .Te kapet dhe te denohet rende.A jane ne vete keta njerez ?Cfar qendrimi do te mbante ky baba ne rast se dikush tjetrer do te kryente kete akt te poshter ndaj vajzes se tij?

  Reply to this comment
 11. Pëllumb zaimi September 24, 21:31

  Po e tha “Çarls Darvin” ashtu të bëhet? Nderime!

  Reply to this comment
 12. Horri i Bulevardit September 24, 23:49

  Ne pavionin e pederasteve, kjo eshte zgjidhja, per kete kategori.
  Te thuash me teper, ske cfar shton, por uroj qe ti kthehet ne koke te vet.

  Reply to this comment
 13. Mark uk September 25, 08:35

  Te kalbet ne burk ky qelbesin.

  Reply to this comment
 14. Naci September 25, 09:01

  Nipi i Ed Palokes…

  Reply to this comment
 15. mir September 25, 09:26

  vetem c4 ne byth i ben pune ketij..bukuroshit te spanjes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*