Përdhunon një grua, ajo i thyen xhamat e lokalit

August 15, 2016 11:45

Përdhunon një grua, ajo i thyen xhamat e lokalit

Një 49 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua.

Ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë, kur shtetasi Irfan Gjeçi, kreu marrëdhënie seksuale me dhunë, me shtetasen me iniciale D.N.

Pas ngjarjes e dhunuara ka dëmtuar dhe ka thyer xhamat e dyqanit dhe të një ambienti tjetër në pronësi të Irfan Gjeçi.

Për këtë ngjarje, policia ka arrestuar Irfan Gjeçin si dhe ka referuar materialet në Prokurori për gruan me iniciale D.N

August 15, 2016 11:45
Komento

1 Koment

  1. denisa August 16, 09:20

    E dini mire ju kete gje? Prisni te dalin perfundimet e hetimit. Per mua eshte nje kurth ndaj irfanit

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim