Përdhunuan në grup minorenen nga Kavaja, burg për 7 adoleshentët

February 3, 2019 15:11

Përdhunuan në grup minorenen nga Kavaja, burg për 7 adoleshentët

Gjykata e Kavajës ka caktuar sot masën arrest me burg për 7 adoleshentët, të cilët disa ditë më parë përdhunuan në grup një 15-vjeçare.

Mësohet se të 7 të rinjtë janë arrestuar një ditë më parë nga forcat e rendit, ndërkohë që një 15 vjeçar tjetër është shpallur në kërkim.

Të adoleshentët akuzohen për veprën penale të kryerjes së “marrëdhënieve seksuale më të mitur” Ngjarja e rëndë ndodhi në Shkollën 9 vjeçare, Rilindja në qytetin e Kavajës.

l.h/ dita

February 3, 2019 15:11
Komento

3 Komente

 1. Edkokaina February 3, 15:41

  Shqiperia ka shume pak shembuj pozitiv,por edhe ata qe jane denigrohen nese nuk behen pjese e politikes,apo nese e kritikojn ate.
  Çfar shembulli mund te jete per adoloshentet nje kryeminister qe eshte perdorues droge dhe prozator i “Ina Ina hiqi breket”?
  Çeshte ky brez muti,brez shkerdhate,dembela,hajdute,perdhunues,mashtrues,injorante,drogaxhinj!
  Si ka mundesi te degradoje rraca shqiptare deri ne kete pike,kush mban pergjegjesi?
  Mos i jepni shume Leke ne dore femijeve,me pare se te mesojn vete se sa veshtire eshte te fitohet.

  Reply to this comment
 2. jane terroriste islamike ,militantet e pd-se February 3, 16:54

  pranej i dinte salih brrisha kte gje ,
  perpara se te ndodhte ngjarja .

  ky eshte kulmi .

  perse nuk arrestohet kryekrimineli salih berisha o Shtet

  o Prokurori ?????????????????

  Reply to this comment
 3. alphade February 4, 11:42

  Terroristi Sali Ram Berisha eshte mallkimi dhe ligesia vete e Shqiperise. Ai mbolli faren e keqe te degjenerimit
  te familjes shqiptare, te prostitucionit neper rruget e Euro-
  pes. Ky kriminel,hajn,mafioz dhe tradhetar i kombit shqip-
  tare duhet sa me pare te perballohet me drejtesine dhe te
  perfundoje perjetesisht ne REC,burgun e Sigurise se Larte……!!! Trinomi: Berisha- Meta- Basha jane mallkimi
  me i madh i kombit shqiptar,i te gjitha kohrave….!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*