Përdor metronë sa për sy e faqe, ekspozohet kandidati i Milanos

March 18, 2016 11:28

Përdor metronë sa për sy e faqe, ekspozohet kandidati i Milanos

 

Merrte transportin publik, metronë, kandidati për kryebashkiak të Milanos, Stefano Parisi, teksa shkonte në studiot televizive të një televizioni lokal të zonës për të marrë pjesë në një debat. Dhe e publikoi këtë fakt. Por nuk qe tamam ashtu. Metroja duhej sa për fotot.

182120099-4413e449-7e4a-44fd-901a-514317084ff0

“Në metropolitanë, në linjën e gjelbër, për të shkruar te Assago”, shkruante Parisi në postimin për përkrahësit e tij krahas fotos së publikuar në Facebook. Por ja që e ekspozoi sekretari i PD-së së Milanos Piero Bussolati: “Iu shpjegon të gjithëve se shkon me metro por fshehtas vijnë ta marrin me makinë”.

March 18, 2016 11:28
Komento

1 Koment

  1. anticensurë 25642654 March 18, 12:25

    në metro dhe jo ““Në metropolitanë”
    o debil po shkruan për shqiptarë dhe jo për italianë!!sidoqoftë italianët nuk kanë ë!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*