Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, shpëtohet i moshuari

August 1, 2018 11:57

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, shpëtohet i moshuari

 

Një banesë në Durrës është përfshirë nga flakët e zjarrit paraditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 5 të qytetit bregdetar.

Mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë menjëherë, duke larguar nga apartamenti një të moshuar, dhe më pas kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Sakaq, kanë nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e zjarrit që përfshiu apartamentin.

l.h/ dita

August 1, 2018 11:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*