Përfshihet nga flakët markata e Durrësit

January 13, 2019 08:45

Përfshihet nga flakët markata e Durrësit

Markata e Durrësit është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Dy zjarrfikëse kanë shkruar menjëherë në vendin e ngjarjes.

Balkanweb shkruan se zjarri ka rënë tek sektori i bulmetit.

Policia e rendit dhe ajo bashkiake kanë shkuar në mbështetje të dy zjarrfikëseve në vendin e ngjarjes.

Ende nuk janë zbuluar shkaqet e këtij zjarri.

l.h/ dita

January 13, 2019 08:45
Komento

1 Koment

  1. Bregu January 13, 12:13

    Paska rrezik, me u djegé “LICENCA E DJATHIT” e , “zbuluar” nga Qeveria “Sali Berisha, né mesin e viteve 90-ta, bashké me dosjet e saj kriminale?!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*