Përfundon mbledhja e grupit të PD, ja detajet e protestës

March 11, 2015 22:03

Përfundon mbledhja e grupit të PD, ja detajet e protestës

Anëtarët e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike dhe aleatët e tyre janë mbledhur sot për rreth një orë e 30 minuta në selinë e PD-­së për të diskutuar në lidhje me protestën e nesërme.

Burime nga PD bejne te ditur se përveç anëtarëve të grupit të PD-­së, në mbledhje ishte i pranishëm edhe Kreu i PR­-së Fatmir Mediu.

Protesta e nesërme do të nisë nga sheshi “Skënderbej” dhe më pas të zhvendoset para kryeministrisë. Po sipas PD-­së një grup deputetësh pritet të shkojnë në seancën parlamentare, ndërsa jashtë ambienteve të Kuvendit do të mblidhet një grup protestuesish.

March 11, 2015 22:03
Komento

1 Koment

  1. rresheni March 11, 22:16

    paska qene edhe fatmir gerdeci

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim