Përfundon takimi në Presidencë, deputeti zbardh detajet: Kjo mund të jetë data kur do mbahen zgjedhjet parlamentare të 2021

September 4, 2020 10:30

Përfundon takimi në Presidencë, deputeti zbardh detajet: Kjo mund të jetë data kur do mbahen zgjedhjet parlamentare të 2021

Sot do të jetë një ditë e ngjeshur për Presidentin e Republikës Ilir Meta, i cili do të zhvillojë konsultime me krerët e partive politike, për konsultimin e datës së zgjedhjeve parlamentare.

Pas takimit me presidentin e shtetit, Ilir Meta, ka reaguar për mediat edhe deputeti i Kuvendit, Myslim Murrizi.

Ai është shprehur se për datën e zgjedhjeve është propozuar nga ana e tyre që të mbahen me 18 Prill.

j.l./ dita

September 4, 2020 10:30
Komento

1 Koment

  1. Adih September 4, 18:14

    Zoti i nderuar Murrizi ,nuk ka rendesi data e zgjedhjeve ,por ka rendesi se banditet e ketij tranzicioni post komunist ,te ketyre tre dekadave te fundit , do ja u vjedhin votat ,kete kini kujdes ,se ne qe do ju votojme juve ,vetem kete merak kemi ,mos na i vjedhin votat .Une skam votuar familjarisht as edhe nje here ,per pardesy bardhet e Ramiz Alise , por kete here do votoj .E dhate proven me kemenguljen tuaj ,per zgjedhjet me listat te hapura .Rrespekt nga familia e ime e njerezit e mije ,per ju i nderuar dep Murizi .Dhe dua tju them se ne nuk njihemi dhe as sot e as ne te ardhmen ,nuk do njihemi ,doja te thoja ,qe nuk ja u japim voten per interes ,por si princip ,e jemi me ju .Shendet z Murrizi !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim