Përgjimet/ Biseda me Dakon, del në dritë fytyra e ‘Niçe’-s

November 1, 2018 21:39

Përgjimet/ Biseda me Dakon, del në dritë fytyra e ‘Niçe’-s

Personi që shihni në foto është Altin Avdylaj, i njohur ndryshe me emrin ‘Niçja’, një nga personat e arrestuar në sajë të operacionit ‘Vol Vo-4’.

Avdylaj akuzohet si pjesë e grupit Avdylaj për “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”, “Trafikim i narkotikëve”, në bashkëpunim në formën e posaçme të grupit të strukturuar kriminal dhe organizatë kriminale, si dhe pastrim i produkteve të veprës penale.

“Niçja” është një nga personat që thuhet se ka folur me kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako, përgjime që u publikuan javën e kaluar dhe sot nga emisioni “Të Paekspozuarit” në ‘News24’.

v.l/Dita

November 1, 2018 21:39
Komento

1 Koment

 1. intelektuali November 1, 22:20

  He mo Prokuroria e Arta Markut:

  A KA KUSH NE BOTE QE T’JU BESOJE ME TANI?

  sepse:

  Une per vete them qe kjo lokja Arta Marku, Kryeprokurore e perkohshme po ja kalon edhe Kryeprokurorit gjakatar te Enverit, Aranit Cela qe Edvini e dekoroi me medalje te vecante do kohe me pare.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim