Përjetim live i tërmetit: Drejtuesi i emisionit largohet me vrap nga studioja

July 4, 2018 12:48

Përjetim live i tërmetit: Drejtuesi i emisionit largohet me vrap nga studioja

 

Tërmeti që lëkundi kryeqytetin ka trembur edhe prezantuesin e Top Channel i cili ishte në transmetim live në emisionin e mëngjesit.

Siç mund të shihni edhe nga këto pamje, në momentin që janë ndjerë lëvizjet sizmike, pjatat janë thyer, ndërkohë që prezantuesi i kapur nga paniku ka tërhequr kuzhinieren për tu larguar menjëherë.

l.h/ dita

July 4, 2018 12:48
Komento

2 Komente

 1. intelektuali July 4, 13:26

  Zoti i dergon mesazh Edi Rames qe te nderprese ZULLUMET me prishjen e monumenteve te historise dhe kultures ne Tirane si nje barbar i pangopur enverist dhe te heqi dore nga hipokriza e integrimit ne BE me Ministra Rendi si Kapobanda droge,

  njashtu:

  SIC I DERGONTE PAPUSHTIM MESAZHE ENVERIT KUR PRISHI KISHAT DHE XHAMIAT DHE U SHPALL SI SHTET ATEISTME IDEOLLOGJI STALINISTE.

  Reply to this comment
 2. intelektuali July 4, 13:26

  Zoti i dergon mesazh Edi Rames qe te nderprese ZULLUMET me prishjen e monumenteve te historise dhe kultures ne Tirane si nje barbar i pangopur enverist dhe te heqi dore nga hipokriza e integrimit ne BE me Ministra Rendi si Kapobanda droge,

  njashtu:

  SIC I DERGONTE PAPUSHTIM MESAZHE ENVERIT KUR PRISHI KISHAT DHE XHAMIAT DHE U SHPALL SI SHTET ATEIST ME IDEOLLOGJI STALINISTE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*