Përkeqësohet moti, ja dëmet që shkaktoi në Librazhd

June 26, 2016 20:54

Përkeqësohet moti, ja dëmet që shkaktoi në Librazhd

Përkeqësimi i papritur i motit u shoqërua me reshje të dendura, erë të fortë dhe breshër.

Trashësia e breshrit në disa fshatra malorë në Librazhd arriti nga 3-7.

Nga moti i keq në njësinë administrative Polis i Librazhdit janë dëmtuar sipërfaqe të konsiderueshme me grurë e misër si dhe pemët frutore.

June 26, 2016 20:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*