Përleshje e armatosur mes Cozman dhe Noyzit, plagoset reperi nga Shqipëria (VIDEO)

September 13, 2016 17:59

Përleshje e armatosur mes Cozman dhe Noyzit, plagoset reperi nga Shqipëria (VIDEO)

Mediat në Kosovë raportojnë se dy reperët e njohur Noizy dhe Cozman janë përleshur përballë Swiss Diamond Hotel në Prishtinë.

Noizy është ai i cili është plagosur nga Cozman dhe sipas burimeve të fundit thuhet se ai ka marrë lëndime në krahun e tij, raporton Telegrafi.

14238296_595595310565595_3807547758368479902_n

14317356_595595307232262_4738384430151307844_n

14322313_595595303898929_5877715249819270658_n

September 13, 2016 17:59
Komento

1 Koment

  1. Kosovari September 13, 19:37

    vrite ket mut nga shqiperia se vjen ne Kosove e qon pluhur,mir ti behet se shum ka henger mut per cozman,tash ta dridhi,keshtu le te mesohen edhe tjeret e kur te vijn ne Kosove te mesohen te rrespektojn vendin ose te shkojn ne greqi atje ku i kan nenat rrugeve.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*