Përleshje fizike te Valencia (VIDEO)

February 29, 2016 20:06

Përleshje fizike te Valencia (VIDEO)

Gary Nevillit i ka dal tërësisht kontrolli nga duart. Jo vetëm rezultatet e dobëta, por edhe probleme jashtë fushave.

Sot në stërvitje janë përplasur fizikisht dy lojtarë të Valencias, Diego Alves dhe Ruben Vezo. Një tifoz ka xhiruar me telefon këtë moment ku shihen dy lojtarët e Valencias të përfshirë në përplasje fizike.

Kanë qenë shokët e skuadrës që kanë hyrë në mesin e tyre për të shmangur incidentin.

 

 

February 29, 2016 20:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim