Përleshje mes shqiptarësh, 32-vjeçari humb jetën pas përplasjes së kokës në asfalt

September 5, 2018 13:13

Përleshje mes shqiptarësh, 32-vjeçari humb jetën pas përplasjes së kokës në asfalt

Një 32-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në qytetin e Breshës, pasi është përleshur e plagosur nga një tjetër shqiptar në një sallë lojrash fati në komunën Chiari.

Mësohet se shtetasi Arben Kola ka përplasur kokën në rrugë e ka humbur ndjenjat. Më pas ai është dërguar në spital, ku raportohet se ka ndërruar jetë.

Sipas rindërtimit të ngjarjes nga policia, 26-vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, pasi e rrahu të riun dhe e la në përtokë pa ndjenja, është arratisur.

Por arratisja nuk i ka zgjatur shumë, pasi ai është arrestuar nga policia italiane dhe momentalisht ndodhet në paraburgim me akuzën e vrasjes.

s.a/dita

September 5, 2018 13:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*