“Përleshje titanësh” në studion televizive (VIDEO)

April 30, 2016 14:47

“Përleshje titanësh” në studion televizive (VIDEO)

Charles Barkley dhe Shaquille O’Neal janë përballur shpesh me njëri-tjetrin në parket në kampionatin e NBA.

Këtë rivalitet ata e përjetuan sërish, por në një formë tjetër; në mundje të lirë ku ai që e pagoi shtrenjtë këtë betejë kolosësh ishte divani.

Gjithcka ndodhi në studiot e televizionit TNT me betejën që u filmua nga jack jarret dhe që u postua në profilin e tij në Instagram, video që më pas bëri xhiron e botës në internet.

April 30, 2016 14:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*