Përmbyset kamioni, bllokohet aksi Librazhd-Elbasan

April 15, 2016 17:13

Përmbyset kamioni, bllokohet aksi Librazhd-Elbasan

Një kamion është përmbysur në udhëtim e sipër, duke bërë që të bllokohet aksi Librazhd-Elbasan.

Ngjarja tek vendi i njohur si Kthesa e Murrashit. Zjarrfikësit dhe policia në vendngjarje.

Autoritetet deklarojnë se, drejtuesi i kamionit ka mbetur i plagosur, por është jashtë rrezikut për jetën.

April 15, 2016 17:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*