Përmbytet Vlora, vonesa në port nga reshjet e dendura

December 15, 2018 09:19

Përmbytet Vlora, vonesa në port nga reshjet e dendura

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë natës kanë sjellë përmbytje në qytetin e Vlorës. Disa rrugë janë nën ujë, e po ashtu dhe Porti i Vlorës është i përmbytur.

Kjo ka sjellë vonesë në kalimin e pasagjerëve, pasi ambientet e Portit janë nën ujë. Ndërkohë që reshjet e shiut kanë vijuar edhe përgjatë ditës së sotme.

 

o.j/dita

December 15, 2018 09:19
Komento

1 Koment

  1. E. Palloshi December 15, 10:00

    Mor po të kemi thatë Lungo Karen ne, pa ç’i qi t’ëmën e s’ëmës se u përmbyt apo jo qendra e Vlorës dhe porti.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*