Përmbytjet: Numrat që duhet të kontaktoni në rast emergjence

November 30, 2017 21:20

Përmbytjet: Numrat që duhet të kontaktoni në rast emergjence

Ministria e Brendshme, në një njoftim për mediat ka bërë publike numrat e kontaktit të specialistëve të Prefekturave për Emergjencat Civile.

Ministriathotë se “duke iu gjendur pranë qytetarëve lidhur me situatën e reshjeve dhe përmbytjeve në vend, bën publike këta numra kontakti të specialistëve të Emergjencave Civile në Prefektura, për të ndihmuar dhe lehtësuar komunikimin me njerëzit në nevojë”:

0694117257
EC Prefektura Berat

0686462732
EC Prefektura Dibër

0694117308
EC Prefektura Durrës

0694117152
EC Prefektura Elbasan

0694269786
EC Prefektura Fier

0692588411
EC Prefektura Gjirokastër

0694117032
EC Prefektura Kukës

0694117477
EC Prefektura Korçë

0694117081
EC Prefektura Lezhë

0694117433
EC Prefektura Shkodër

0693427471
EC Prefektura Tiranë

0695796339
EC Prefektura Vlorë

November 30, 2017 21:20
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*