Përmbytjet, shfaqen gomone në autostradën Tiranë–Durrës

November 30, 2017 21:12

Përmbytjet, shfaqen gomone në autostradën Tiranë–Durrës

Përmbytje të shumta kanë përfshirë pjesën më të madhe të vendit.

Në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Kasharit, uji ka arritur në nivele të larta, duke bërë që një person të zgjedhë gomonen si mjetin e vetëm për ti ardhur në ndihmë familjarëve që janë bllokuar nga uji.

Pamjet në videon e mëposhtme e tregojnë qartazi situatën në të cilën ndodhet autostrada.

Shumë zona të Tiranës dhe në rrethe kanë mbetur pa energji elektrike.

November 30, 2017 21:12
Komento

2 Komente

 1. demo December 1, 01:51

  U permytshin ,u permjerrshin me nje shurre shi!
  Neser do dali Rrok Noc Frroku deri ne brez ne uje,te veje pallmen se ju permbyten fidanet.Per kompensim Edi Rama do te bleje 2 mije fidane akaciesh me 200 mije leke copa tek Rrok Noc Frroku,per te zevendesuar Palmat qe u thane nga te ftohtit e vjetshem.U mbushen ato kazanet e Hidrocentraleve,o drejtor????!Mos ja hapni portat Rrokut pa u mbushur mire kazanat,se Rroku permbytje do.

  Reply to this comment
 2. Arben December 1, 07:52

  KANALET E KULLIMIT ANES AUTOSTRADES,

  U MBYLLEN, SEPSE DUHESHIN MBJELLE PALMA

  NASHI QE PALMAT U THANE, DO MBJELLIN

  PISHA, NJA 2 MILION EURO TE TJERA.

  RROFTE POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK

  I KA HAK PSIKOPATET QE E QEVERRISIN.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*