Përndiqte dhe rrihte një grua 11 vjet më të madhe, arrestohet 24 vjeçari

August 23, 2016 10:13

Përndiqte dhe rrihte një grua 11 vjet më të madhe, arrestohet 24 vjeçari

Një i ri 24-vjeç nga Tirana e ka persekutuar me përndjekje dhe rrahje, një grua 11 vjet më madhe derisa i është bërë kërcënim madhor.

Policia e Tiranës i vuri prangat dje, Ervis Nuhajt, 24 vjeç.

Nuhaj, në mënyrë të vazhdueshme, në vënde dhe kohë të ndryshme, e ka përndjekur shtetasen S. P, 35 vjeçe, të cilën e ka goditur në fytyrë dhe rrahur disa herë, duke i krijuar gjëndje ankthi e frike.

August 23, 2016 10:13
Komento

1 Koment

  1. [email protected] August 23, 14:51

    Dmth….ky e paska filluar perndjekjen…..qe ne moshen 12 vjec !
    Ajo ishte 23 vjec dhe vogelushi 12 vjec…..por i rrezikshem……dhe kjo na eshte jo shume e besuesh!e ……

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*