Përndiqte të dashurën, ndalohet 23 vjeçari

January 25, 2018 10:23

Përndiqte të dashurën, ndalohet 23 vjeçari

Edhe pse bashkëjetonin, duket se një i ri nga Delvina i është kthyer në makth të dashurës së tij.

Sipas policisë Saimir A., 23 vjeç është ndaluar me urdhër të prokurorisë së Sarandës.

Prej disa muajsh ai ka përndjekur dhe kërcënuar bashkëjetuesen e tij, B. H.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

January 25, 2018 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*