Përpara Europianit, Izmir Salaj “çmendet” në stërvitje

July 25, 2018 10:08

Përpara Europianit, Izmir Salaj “çmendet” në stërvitje

Atleti shkodran Izmir Smajlaj është duke u përgatitur momentalisht për Europianin që do të zhvillohet pas një jave.

Smajlaj duket se është në gjendje të shkëlqyer dhe këtë e ka treguar edhe në stërvitje.

Atleti nga Shkodra ka arritur të kërcejë 8.3 metra gjatë stërvitjes që po zhvillon në stadiumin “Elbasan Arena”.

s.a/dita

July 25, 2018 10:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*