Përplasen 2 automjete pranë Urës së Gjolës, 3 të plagosur në gjendje të rëndë

September 17, 2016 22:02

Përplasen 2 automjete pranë Urës së Gjolës, 3 të plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme pranë Urës së Gjolës, në afërsi të Fushë-Krujës. 2 automjete tip Wolksvagen janë përplasur me njëri-tjetrin, ku njëri prej tyre ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur 3 persona që udhëtonin në to. Të plagosurit, identiteti i të cilëve ende nuk dihet, janë dërguar për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore në spital dhe mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

September 17, 2016 22:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*