Përplasen 5 automjete në Tiranë-Durrës, mes tyre një autobus me turistë

September 1, 2018 11:40

Përplasen 5 automjete në Tiranë-Durrës, mes tyre një autobus me turistë

Një aksident masiv është shënuar këtë të shtunë në autostradën Tiranë-Durrës, por nuk raportohet për persona të lënduar.

Sipas informacioneve të para në aksident janë përfshirë 5 automjete, mes tyre edhe një autobus me pasagjerë nga Kosova që vinin në Durrës për plazh.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Fllakës dhe ka shkaktuar trafik në autostradë.

 

o.j/dita

September 1, 2018 11:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*