Përplasen dy furgona me pasagjerë në Librazhd. Fotot nga vendngjarja

August 29, 2017 17:15

Përplasen dy furgona me pasagjerë në Librazhd. Fotot nga vendngjarja

Dy furgona që transportonin pasagjerë janë përplasur pak minuta më parë në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas, në vendin e quajtur Qukës.

Sipas raportimit të gazetarit Fatmir Popja për BalkanWeb nga aksidenti kanë mbetur të paktën 4 persona të plagosur

Në fotot e siguruara nga vendngjarja duken dy mjetet e përplasura dhe disa prej pasagjerëve jashtë tyre.

Paraprakisht thuhet se aksidenti është favorizuar nga moti me shi, por edhe nga shpejtësia me të cilin lëviznin mjetet.

Por, oritet që shkaqet dhe rrethanat e aksidentit të sqarohen nga policia që ka mbërritur në vendngjarje.
FURGONI 2

FURGONI3

FURGONI 4

FURGONI 54

FURGONI 1

August 29, 2017 17:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*