Përplaset furgoni me veturën, 3 të plagosur në Lushnjë

May 20, 2015 20:53

Përplaset furgoni me veturën, 3 të plagosur në Lushnjë

Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë plagosjen e tre personave u regjistrua sot në Lushnjë.

Ngjarja ndodhi në lagjen Karbunarë e Madhe, ku një furgon pasagjerësh u përplas me një veturë.

Dy drejtuesit e mjeteve si dhe një pasagjer i furgonit mbetën të lënduar dhe u dërguan në Spitalin Rajonal Lushnjë për mjekime.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. Paraprakisht dyshohet se shkak është bërë humbja e kontrollit të shoferit të furgonit.

May 20, 2015 20:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*