Përplaset me motor, humb jetën 25-vjeçari

June 26, 2016 14:54

Përplaset me motor, humb jetën 25-vjeçari

Një aksident tragjik me motor i ka marrë jetën një 25-vjeçari nga Tirana.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Farkës, në afërsi të një kompleksi vilash.

Viktima I.B ka qenë duke drejtuar motorin tip “Kawasaki” dhe është përplasur me një shtyllë.

Ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë dhe megjithë ndërhyrjen e mjekëve në S.Q.U. 25-vjeçari nuk ka mundur t’i mbijetoi plagëve duke ndërruar jetë.

June 26, 2016 14:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?