U përplas me depozitën duke shpërthyer pikën e karburantit, arrestohet i riu: Nuk e di si ndodhi

December 27, 2019 13:13

U përplas me depozitën duke shpërthyer pikën e karburantit, arrestohet i riu: Nuk e di si ndodhi

Policia ka arrestuar të riun që përplasi mbrëmjen e djeshme me motor depozitën e gazit në një pikë karburanti në hyrje të Kombinatit duke këputur pistoletën e gazit duke sjellë më pas shpërthimin e flakëve dhe djegien e gjithë pikës.

I arrestuari është Miklovan Barmashi 24 vjeç, banues në Kombinat. I riu nuk kishte leje drejtimi. Ai akuzohet për “Shkatërrim të pronës”, “Largim nga vendi i aksidentit” dhe “Drejtim i automjeteve në mënyrë të parregullt”. “Nuk e di si ndodhi, sa i thashë gaz motorit u përplasa” mësohet se ka thënë ai para grupit hetimor.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 18:46 në rrugën “Llazi Miho” në hyrje të Kombinatit.Günümüzde kaliteli bayanı bırakın kaliteleri birilerini bulup sohbet etmek bile zor iken sizde kendinize kaliteli elit bir bayan bulup bu bayan ile zaman vakit sınırı olmadan eğlenmek isterseniz sitemiz ve sitemizde ilanları bulunan bayanlar tam size göre diyebilirim.Sitemizde bir birinden güzel elit bayan ilanları yer almakta.Sizde bu bayanlara ulaşmak isterseniz şu Mersin vip escort linkinden sitemize kolayca ulaşabilirsiniz.Sitemizdeki bayanların iletişim bilgilerine ve resimlerine hiç bir ücret ödemeden kolayca ulaşa bilirsiniz.

Fillimisht policia deklaroi se ngjarja ishte aksidentale ndodhur nga një defekt teknik në sistemin e gazit te bombola që shërbente për furnizimin e automjeteve. Burime për Report Tv pohuan se shkak për shpërthimin e zjarrit u bë përplasja e motorit. Drejtuesi i motorit pasi humbi kontrollin, rrëshqiti duke u përplasur me depozitën e gazit duke çarë tubin. Motoristi u largua nga vendi i ngjarjes, por u arrestua sot.

 

l.h/ dita

December 27, 2019 13:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim