Përplasje me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur

February 7, 2018 20:22

Përplasje me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur

 

Lagjja “Fushë-Mbret” në Elbasan u trondit nga të shtëna me armë zjarri në orët e mbrëmjes së kësaj të mërkure.

Paraprakisht mësohet se një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat.

I plagosur është shoqëruar menjëherë në drejtim të spitalit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e saj.

a.s/dita

February 7, 2018 20:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*