Përshëndetja e zjarrtë e Elton Xhon për kolegun

Redaksia Online February 10, 2013 14:29

Përshëndetja e zjarrtë e Elton Xhon për kolegun

Ndoshta këngëtari i njohur Sting do të kishte dashur të kishte qenë në këmbë dhe jo i ulur në momentin që Elton Xhon iu afrua për ta përshëndetur gjatë një feste në Los Angeles Convention Centre, ku shumë yje të muzikës ishin mbledhur për të nderuar këngëtarin Brus Springstin.

Kjo do t’i kishte dhënë mundësinë t’i shmangej puthjes së lagësht në buzë që kolegu i dha me përzemërsi në formë përshëndetjeje.

Megjithatë, Sting e ka marrë me të qeshur mënyrën e afrimit të Elton Xhon. Ai ka reaguar duke buzëqeshur.

smile

Redaksia Online February 10, 2013 14:29
Komento

1 Koment

  1. Andon Ledhi February 11, 10:36

    SICK Mofo’s !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*