Personazhet VIP i japin zemër Partizanit nëpërmjet një video inkurajuese

July 8, 2015 21:38

Personazhet VIP i japin zemër Partizanit nëpërmjet një video inkurajuese

Partizani do të luajë të enjten ndeshjen e kthimit ndaj norvegjezëve të Stromsgodset e vlefshme për turin e parë të Europa League.

Të kuqtë janë mundur 3-1 në ndeshjen e parë dhe tashmë do t’ju duhet një rezultat i i thellë për të arritur kualifikimin.

Ambienti i kuq duket mjaft entuziast dhe lojtarët së bashku me drejtuesin janë të motivuar në maksimum për një përmbysje të madhe.

Për t’u dhënë akoma më shumë zemër futbollistëve, klubi ka publikuar edhe një video fantastike ku personazhe VIP të artit dhe politikës shqiptare shprehin besimin e tyre se ekipi do të arrijë kualifikimin.

 

July 8, 2015 21:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*