Pesë ditë i humbur, gjendet i vdekur 17-vjeçari

June 13, 2019 08:32

Pesë ditë i humbur, gjendet i vdekur 17-vjeçari

Matia Rizallari, 17 vjeç është gjetur i vdekur në zonën e Këlcyrës ditën e sotme, në rrethana ende të panjohura.

Sipas burimeve, i riu kishte humbur prej 5 ditësh kontaktin me familjen e të afërmit, ndërsa sot është gjetur i pajetë.

Trupi i tij është gjetur në mëngjes pranë Urës së Dragotit në Këlcyrë.

Ndërkohë, familjarët e tij dyshojnë se 17-vjeçari mund të jetë vrarë nga shoku i tij. Madje i ati, Arjan Rizallari ka denoncuar në polici duke ngritur gishtin mbi 25-vjeçarin Egliter Dosti.

Ai është shoqëruar dhe po hetohet nga policia.

j.l./ dita

June 13, 2019 08:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*