Peshohu President!

October 11, 2013 08:57

Peshohu President!

Faksimilja e një shkrese skandaloze e firmosur nga Z. Nishani 

Si shkarkoheshin me shkresë nga Nishani punonjësit e administratës. Një dokument flagrant i 26 tetorit 2005 dhe një deklaratë e Presidentit në TV.

Ç’ndodhi dje në Kuvend dhe jashtë tij: nga ‘‘thikat’’ e Bashës te postimi në FB i Topallit???

Shkrimin e plotë mund ta gjeni në DITA. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe lexoni!

October 11, 2013 08:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin