Petrit Vasili: Sot vdiq Vettingu, Rama u bë edhe kryeprokuror

December 18, 2017 13:53

Petrit Vasili: Sot vdiq Vettingu, Rama u bë edhe kryeprokuror

Pas zgjedhjes së Kryeprokurores së Përkohshme ka ardhur edhe reagimi i kreut të grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili.

Sipas tij, kjo ditë shënon edhe “vdekjen” e Vettingut dhe në postimin e tij në Facebook shkruan se sot kryeministri është vetë kryeprokuror.

Sot VETINGU vdiq. 69 deputete te kapur te Edi Rames zgjedhin kryeprokurorin e partise pa veting Kryeministri eshte sot edhe kryeprokuror. Demokracia ne rrezikun me te madh,” shkruan Vasili.

December 18, 2017 13:53
Komento

6 Komente

 1. Emigranti December 18, 16:38

  Sot vdiq lsi bashke me ajduterine e sai e bashke me ty.Urimet me te Mira Zonjes prokurore .Sot ishte dita e pare e fitores se
  demokracise , urime popullit per kete fitore.

  Reply to this comment
 2. tomorraku December 18, 17:35

  Eh more Vasili! Edhe une ashtu them , se vdiq me te vertete , po jo vetingu , por shpresa juaj per ta shtyre
  e cbere vetingun . Ngushellime pra per te gjithe ju te LSI ish aleatet ,po c’patet qe vajtet e ju bashkuat saliut , kur Rama ju doli borxhit ! Tashti ngushelloni njritjetrin!

  Reply to this comment
 3. Arber December 18, 18:31

  Sot filloi ekspedita e Drejtesise se djerses se popillit shqiptar ne kerkim te Floririt te vjedhur te Kerrabes…

  Reply to this comment
 4. zeri aresyes December 18, 18:43

  Ik more tullac i peshtire qe te terheq Mona dhe likja nga hundet.Ti ske asnje te drejte morale te flasesh se je nje bajge e felliqur.

  Reply to this comment
 5. "Dervish Aliu- Llogora " December 18, 19:15

  O Petro i Kozma Vasilit :- Je i Keq-Perdoruri i Lesh-e Lise ! Te terheq Mona per HUNDE ! Kater vjet aleat me PD, kater vjet me PS. Perseri u kthyet tek PD ! Akoma nuk po e kupton, se u katandise Pa Personalitet ?!

  Reply to this comment
 6. Jimi December 18, 20:33

  Ne pith te sat eme te veje!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*