Pikniku i Lulit

March 23, 2016 12:50

Pikniku i Lulit

Dërguar me SMS

Në numrin e redaksisë

S’u bë “isaf”, o Lul? Si shumë e zgjate “piknikun” o Lul, se të shkosh për punë, hajde de, por për shpifje e gënjeshtra, me gjithë atë shpurë që ke pas, na nxore me këpucë të kuqe. I thonë Amerikë, nuk i thonë Durrës, e atje duhen dollarë “me kokë të madhe” dhe jo gorrica, apo të ka mbetur ndonjë lek nga ato të rrugës së Kombit? Sepse ti bën gjëmën për lekët e popullit, apo e ke fjalën vetëm kur këto i harxhojnë socialistët?

March 23, 2016 12:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*