Piktura të cilat nuk mund t’i dallosh nga realiteti

June 13, 2017 18:35

Piktura të cilat nuk mund t’i dallosh nga realiteti

Këto pamje nuk janë fotografi por piktura. E pa besueshme? Por ja që janë të vërteta.

Ato janë realizuar nga dora e artë e një piktori shumë të talentuar, Jung Hwan. Jung është nga Koreja e Jugut dhe është i famshën në të gjithë botën falë pikturave të detajuara të natyrës që ai bën, të cilat janë mahnitëse.

Pikturat e tij duken më shumë si fotografi, dhe vetëm nëse afroheni fare pranë tyre, do të vëreni se ato janë krijuar me ngjyra nga dora e një mjeshtri të padiskutueshëm.

June 13, 2017 18:35
Komento

1 Koment

  1. DETARI Atllantidhes June 13, 19:29

    Shume fantastik !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim