Pisha për pak shkakton tragjedi, zë poshtë mjetin me bashkëshortët dhe fëmijën

July 31, 2018 18:36

Pisha për pak shkakton tragjedi, zë poshtë mjetin me bashkëshortët dhe fëmijën

Rrëzimi i një pishe në aksin rrugor Berat-Skrapar për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Ura e Uznovës”.

Pema është rrëzuar dhe ka zënë poshtë një mjet tip “Opel”, në të cilin ndodheshin një çift bashkëshortësh së bashku me fëmijën e tyre të mitur.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

s.a/dita

July 31, 2018 18:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin