Pjerin Ndreu njofton largimin si deputet: Mbledhja e fundit

May 6, 2019 14:10

Pjerin Ndreu njofton largimin si deputet: Mbledhja e fundit

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka zhvilluar paraditen e kësaj të hëne mbledhjen e fundit në Komisionin Parlamentar të Sigurisë.

Në një foto të shkrepur me kolegë, anëtarë të komisionit, Ndreu sqaroi se largohet nga ky komision që t’i përkushtohet sfidës re që partia i ka besuar, garës për bashkinë e Lezhës.

Sot pas mbledhjes së fundit të Komisionit të Sigurisë në Kuvend, bëmë një foto të gjithë bashkë. U jam mirënjohjes të gjithë kolegeve që kam punuar në atë komision që nga viti 2013, të pozitës dhe opozitës, për gjithë mbështetjen, mirëkuptimin, eksperiencën e ndërsjelltë, dhe tejkalimin e ndonjë tensioni politik.

Pas 6 viteve jetë aktivë në atë komision, ndjehem më i pjekur dhe më i përgatitur për të përballur sfidën e vështirë që më pret në Bashkinë e Lezhës. Faleminderit kolegë që më dhatë energji e forcë për të ecur para dhe për të konkuruar për të fituar !”, shkruan Ndreu në rrjetet sociale .

 

b.b/dita

May 6, 2019 14:10
Komento

5 Komente

 1. demo May 6, 15:29

  O sa bukuri ka tufa
  Sa gaz bie bagetia!

  Reply to this comment
 2. Artemisa May 6, 15:36

  Do te kete mundesine te fitoje Lezha por ama po humbet shume Shqiperia dhe Parlamentarizmi nga largimi i kesaj “figure” teper te kualifikuar.

  Reply to this comment
  • Naseri May 6, 17:29

   po po, komisioni parlamentar do humbase nje hajdut te fondeve publike. Sa kontrakta ka fituar kompania e vellait te Ndreut ne sherbimet e sigurise? Sa prej tyre jane fituar ne baze te nje konkurence to paster? Cilat jane interesat e Ndreut ne rrjetin hidro energjitik te Shqiperise? CIlat jane punesimet qe ka bere Ndreu neper zyrat e shtetit? Sa ka perfituar Ndreu nga emerimet ne autoritetin portual te Durresit?
   Lezha dhe Shqiperia kane nevoje per udheheqje objektive dhe te drejte, jo klientelizem dhe hajduteri.

   Reply to this comment
 3. PENSIONISTJA May 6, 21:14

  Nuk kam pere njeri me karagjoz e qesharak se ky polic. Vdes per te qene ne qender te vemendjes me budallalleqe pa fund. Nje here behet analist, nje here poet, pastaj shkruan statuse revolucionare, a thua se tek ky ka mbetur PS. Nga ana tjeter, nuk le gure pa levizur per te zhvatur,
  perfituar dhe per te rregulluar ne poste drejtuese familjaret e tij te manget.dhe deficente. Nuk besoj qe Rama te dije cfare ben ky pis per te futur hundet gjitheandej per te rrjepur dhe promovuar ne administrate familjaret dhe familjaret e tij skuthe, te rrjedhur dhe delirate.

  Reply to this comment
 4. Lezhiani May 6, 23:10

  Si duket Rama i ka vene detyre ketij rrypi te mbuloje tere vijen bregdetare. E genjen mendja. Por ky rrufjan e kumarxhi, ka nje merite te madhe. Di te fitoje vemendje me loj-lloj formash mediatike e lepirjesh ndaj pushtetareve. Dhe nuk i ka dale keq. Prandaj pellete here pas here, sepse ka siguruar privilegje permes abuzimit me pushtetin e fituar qyl. Vetem familjaret e tij dordolece, spiune dhe te semure psikopatike i gjen sot te promovuar kudo ne administrate.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*