Pjerin Ndreu: Më bënë kriminel për një prekje. Kriminelët e vërtetë po hedhin valle

March 23, 2015 16:56

Pjerin Ndreu: Më bënë kriminel për një prekje. Kriminelët e vërtetë po hedhin valle

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu, ka reaguar sërish pas akuzave të fundit ndaj tij. Ndreu thotë se po e bëjnë kriminel për një prekje apo goditje, duke iu referuar ngjarjes me Gent Strazimirin.

“Fantazia e disa zemërzinjve, xhelozëve dhe “parashikuesve” shkon shumë larg…! Unë jam mësuar tërë jetën me të tillë maskarenj..! Çudia do të ishte nëse do gjykonin ndryshe!

Por ju premtoj se do ju ngelet shija e hidhur në buze sepse në jetën e trupin tim nuk do ketë kurrë vend për të keqen që shumëkush me shumë zell ka vite që e kërkon te unë! Nëse një prekje apo qoftë edhe goditje është shkak për kriminalizim këtu, atëherë paska mbaru ky vend!”, thekson Ndreu.

Deputeti socialist o cili është edhe anëtar i Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, thotë se kriminelët e vërtetë po hedhin valle të qetë nën zhurmën shurdhuse të zëdhënëseve të krimit që kanë marrë frenat e përbaltjes së kujtdo që nuk i shkon për shtat.

“Më vjen keq, por kriminelët e vërtetë po hedhin valle të qetë nën zhurmën shurdhuse të zëdhënëseve të krimit që kanë marrë frenat e përbaltjes së kujtdo që nuk i shkon për shtat!

Më mirë me baltën e këtyre batakçinjve në fytyrë se sa pjese e klaneve te shëmtuara të së keqes dhe krimit që e ka lënë këtë vend prej 23 vitesh në një mjerim të skajshëm! Jam në paqe me veten dhe ndjej neveri për llumin që spërkat dhe ndot shoqërinë!”, shprehet Ndreu.

March 23, 2015 16:56
Komento

10 Komente

 1. tepo cobani March 23, 17:09

  I NDERUARI Z. DEPUTET NDREU,
  N.Q.S. JU VAZHDONI TE BEHENI PENGESE
  QOFTE EDHE E REFLEKTIMIT
  NDAJ ATYRE QE QUANI ‘GJERA TE VOGLA’,
  D.M.TH. QE NUK PREKIN APO KANE TE BEJNE ME ‘INTERESA TE MEDHA’,
  ATEHERE SI MUND TE PRISNI APO PUNONI PER HEQJEN E PENGESAVE
  PER NDALIMIN DHE DENIMIN E KRIMEVE ‘PER INTERESA TE MEDHA’ ?! ?! ?! ?! ?!
  A NUK JU DUKET SE E MBYSNI JU VETE PA LINDUR ‘FEMIJEN E SHUMEPRITUR’ ?

  Reply to this comment
 2. Mark uk March 23, 17:10

  Nese nuk e quani per gja Pjerin lejo te bjer dikush,po jo nga shoket tuaj se jeni i lare persa i perket kti akti te turpshim.Burri nuk rrahet,pushka nuk te korit o Ndreu po rrahja po.

  Reply to this comment
 3. shpatar March 23, 17:23

  Pjerin .Dukesh qe ke gjak shqiptare e jo bastardi . Vetem ki kujdes.Gjyshi me porosiste .Kujdes nga qerrozet dhe calashet .

  Reply to this comment
 4. Socialisti bythpambuk March 23, 17:40

  Z. Pjerin .
  Ne ato qe thoni , keni shume te drejte , por juve nuk ka kush ju mbron .
  Mashtruesi Rama qe kemi ne krye ju ka lene rrugeve pa asnje mbrojtje , ashtu si ka lene 1 milion votues qe i genjeu dhe mashtroi . Atij tani i intereson vetem karrikja, prandaj dhe kriminelet e vertete kane bere dhe vazhdojne te bejne ligjin ..
  Sa te jete Rama KM asnje ndeshkim nuk do te kete .

  Reply to this comment
 5. Arben March 23, 17:42

  SEJCILI PERGJIGJET PER ATO QE KA BERE.

  Reply to this comment
 6. Akrepi March 23, 18:04

  Me kujtohet nje Kaprroll i goditur nga nje Hijene dhe Hijena(Ndreu)te tjera kerkonin qe ta hanin.Forca eshte krime kur e perdor dhe mohuar njekohsisht,femijet apo bashkeshortet e atyre qe keto hijenat e parlamentit perdorin grushtet si do te ndjehen???????Pesimi eshte mesim.

  Reply to this comment
 7. skifteri March 23, 18:13

  DERI TANI TE JU SHIKOJME NJE MBROJTJE PA ARGUMENT KONKRETE, FLISNI NE PERGJITHSI .DEMI KAPET PER BRIRESH KRIMI GODITET ME FAKTE DUKE GOZHDUAR ME SHPARULLA PER MURI . PREKJA NDAJ STRAZIMIRIT ESHTE NJE MOS APROVIME ,PAKNAQESIE NDAJ TIJE NUK ESHTE KRIM.

  Reply to this comment
 8. "Horri i Bulevardit" March 23, 19:54

  Zoti Pjerin Ndreu.
  Mos u merzisni nga plehrat berishiane, qe po shohin fundin e tyre politik, mos e rruni fare per ndyresirat berishiane, qe me rastin doshi, po shohin se shteti e ka megjithmend dhe nuk terhiqet nga klithmat shpellare.
  Qendro malsor, qendro drejt dhe shifi plehrat ne sy.

  Reply to this comment
 9. miroo March 23, 20:34

  kush jane kriminelet e vertete….fol .pse nuk flet je deputet, perfaqeson nje popull
  mjaft me

  Reply to this comment
 10. Zoro March 23, 21:02

  Vete hyre ne valle, mos e prekje Strazimirin, ishe keq deputet ?
  Tani po te quajne kriminel.
  Ju nuk degjoni qe ky popull ka 24- vjet qe thote mos thuaj deputet !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*