Pjesëmarrja në fushatë, Ministria e Brendshme: Memo Çela ka dalë në pension

June 18, 2017 13:06

Pjesëmarrja në fushatë, Ministria e Brendshme: Memo Çela ka dalë në pension

 

Në media sot u përhap lajmi se Memo Çela, shefi i SHKB në Ministrinë e Brendshme ka bërë fushatë për Partinë Socialiste.

Por Ministria e Punëve të Brendshme sqaron Memo Çela nuk është pjesë e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave

“Lidhur me lajmin e publikuar në disa media online ku pretendohet pjesëmarrja e një punonjësi të SHÇBA në një takim elektoral, Ministria e Punëve të Brendshme sqaron se: Zoti Memo Çela që shfaqet në foto në fushatë në Vorë, nuk është pjesë e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në MPB që prej muajit Janar 2017, pasi ka dalë në pension”, deklaroi Ministria e Brendshme.

 

June 18, 2017 13:06
Komento

2 Komente

 1. Spathiati June 18, 13:37

  Rregjim diktaktorial ku punonjesit e “shtetit” terrorizojne qytetaret qe ti japin voten psikopatit Edscobar!
  Mbajeni mend se USA nuk do lejoje qe Edscobari te vazhdoj si kryeminister! Fati i tij eshte parapercaktuar nga USA dhe Presidenti Donald Trump!

  Reply to this comment
 2. Arber I June 18, 19:03

  Tere jeten punoi ne hije, u desh fushata zgjedhore 2017 qe Memo djali te behej i famshem!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim